CeLLuLa eKiBi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeLLuLa eKiBi

made by CeLLuLa TeaM

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» dikkat yazılı var2
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyPaz Mart 29 2009, 10:47 tarafından generol

» HİV'in yayılması ilk kez görüntülendi
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyC.tesi Mart 28 2009, 17:01 tarafından swranger

» T.C. Guiness Rekorları
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyC.tesi Mart 28 2009, 01:07 tarafından swranger

» hızlı okuma setleri!!!!
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 22:34 tarafından generol

» KARBONMETRE TESTİ
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 21:19 tarafından calypso

» Ekosistemin Önemli Bir Unsuru: Kilit Türler
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 21:13 tarafından calypso

» Çığır Açıcı Bir Keşif: Grafan
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 21:13 tarafından generol

» İnsanoğlu tarihi böyle iklim görmedi!
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 21:00 tarafından swranger

» Alkolün azı rahatlatıyor fazlası uyuşturuyor
EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 20:19 tarafından swranger

EGE ÜNİ. 3. Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi

YazarMesaj
E.R_admin
Admin
E.R_admin

EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi Empty
MesajKonu: EGE ÜNİ. 3. Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi   EGE ÜNİ. 3.  Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi EmptyCuma Mart 27 2009, 14:26

Bu sene 3. sü düzenlenecek olan moleküler biyoloji ve genetik kongresi geçen seneki gibi yine 27-30 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

Sanırım kongre bu sene biraz daha geniş çaplı düzenleniyor.Kongre ücreti şu şekilde:

1 mayısa kadar:

Öğrenciler için KAtılım ücreti:60 TL
Öğrenciler için konaklama ücreti:60 TL

Öğretim üyesi için katılım ücreti:80 TL
Öğretim üyesi için konaklama ücreti:80 TL

1 mayısdan sonra:

Öğrenciler için KAtılım ücreti:80 TL
Öğrenciler için konaklama ücreti:80 TL

Öğretim üyesi için katılım ücreti:100 TL
Öğretim üyesi için konaklama ücreti:100 TL

Görünüşe bakılırsa bu sene ücretlerde biraz acımasız davranılacak.Ayrıca 21 ağustosda başlayacak olan ramazan ayıda bu kongreyi ne derece etkiler merak konusu.

Kongre ile ilgili ayrıntılı program bilgisini kongrenin sitesinde bulabilirsiniz.

http://www.egembg.org/09/index.html
http://cellulateam.yetkinforum.com

EGE ÜNİ. 3. Moleküler Biyoloji ve Genetik kongresi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16. Ulusal Biyoloji Kongresi
» Biyoloji & Biyofizik
» biyoloji sözlüğü